ClinicAtaşehir, Dr.Ahmet Doğan önderliğinde kurulmuştur. 2008 yılından beri genel cerrahi alanında binlerce hastaya yardımcı olan Dr.Ahmet Doğan alanında uzmanlaşmış ve her geçen gün kendinide geliştirerek en son tedavi yöntemleriyle hastalarına daha sağlıklı ve kaliteli yaşam sunmaktadır.

Ahmet Doğan Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi. Ahmet DOĞAN, 10 Ekim 1982 tarihinde Batman’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2007 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını 2008 – 2013 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayan Dr.Ahmet Doğan Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Mecburi Hizmetini Midyat Devlet Hastanesinde yapmıştır. Göztepe Medical Park Hastanesi, Fulya Acıbadem Hastanesi, Medicine Hastanesi, Özel Batman Dünya Hastanesi gibi kurumlarda görev almış olan Op. Dr. Ahmet DOĞAN bir çok uluslar arası dergide Proktoloji (anorektal) hastalıklar üzerine yayın ve bildiri yayınlamıştır.Minimal invaziv lazer tedavisinde ülkemizde ilk başlayan hekimler arkasındadır.Hemoroid,kıl dönmesi,anal fistül,fissür ameliyatlarında 1000 in üzerinde başarılı operasyon gerçekleştirmiştir.

Türk Cerrahi Derneği Robotik Cerrahi kursu ve Eğitimi, Elancourt –Paris (Masterclass) ve IRCAD –Strasbourg (Advanced Tehhnuques In Laparoscopy) Kursu, İleri derecede Laparoskopik cerrahi Fıtık Cerrahisi, Tümör cerrahisi, Meme cerrahisi, Metabolik cerrahi Kurs ve Eğitimi, Böbrek Nakli ve Eğitimi, Endoskopi Kolonoskopi ve ERCP Eğitimi ve Sertifikası, Acil Yardım Kursu, Spor Hekimliği Kursu, Amerikan Kültür İngilizce Kursu, gibi bir çok eğitim ve sertifika programınıda başarıyla tamamlamıştır.

Dr.Öğr.Üyesi. Ahmet DOĞAN, mesleki çalışmalarına şu an İstanbul Clinic Ataşehir’de devam etmektedir.