İstanbul’da doğdum. 2002 yılında Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra hayalimdeki mesleği yapmak için İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdim.

2008-2014 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesinde nöroloji ihtisasımı tamamladım. 2014 yılında Nöroloji uzmanı olarak Siirt Devlet hastanesine atandım.

Edindiğim farklı tecrübelerle birlikte, mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra İstanbul’a döndüm. Özel Gebze Medikal park ve Ataşehir Medar hastanelerinde görev yaptım.

Hastalarımın kronik hastalıklarına daha geniş bir bakış açısıyla bakmak için çeşitli eğitimler aldım. Bunların arasında Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı Hipnoterapi, Mezoterapi ve Ozon tedavisi eğitimleri yer almaktadır.

Ayrıca bir diğer uzmanlık alanı olan regresyon hipnoterapisi alanında “Profesyoneller için Regresyon Uzmanlığı” eğitimini de tamamlayarak psikosomatik hastalıklar ile ilgili çalışmaya başladım.

Bu yolculuklar sırasında beden-ruh uyumunun önemini daha iyi anladım ve bunu mesleki uygulamalarımla bütünleştirmeye devam ediyorum.

Nörolojik hastalıklarda ki ilgi alanlarım özellikle migren ve diğer baş ağrıları, fibromiyalji sendromu, Alzheimer ve Parkinson hastalığıdır.

Polinöropati, trigeminal nevralji, huzursuz bacak sendromu, inme (felç), vertigo gibi diğer nörolojik hastalıklarda da hastalarıma hizmet vermeye devam etmekteyim.

Kliniğimizde aynı zamanda EMG ve EEG laboratuvarı hizmetleri de verilmektedir.

Aldığım eğitimler:

*Sağlık Bakanlığı Onaylı sertifikalı eğitimler:

1-Hipnoz Uygulaması sertifikalı eğitim programı
2-Ozon Uygulaması sertifikalı eğitim programı
3-Mezoterapi Uygulaması sertifikalı eğitim programı

*Regresyon Uzmanlığı ( Unicorn Transformational Studies / Tülin Etyemez Schimberg ve Reşat Güner)
*Optimum Denge Modeli (ODM I-II-III Tamer Dövücü)
*Ericksonian Hipnoterapi (Temel-orta seviye Tamer Dövücü)
*YNSA Skalp Akupunkturu Eğitimi (Doç. Dr. Erkan Yula)
*İmge terapi eğitimi (2021)
*Bach çiçekleri terapisi eğitimi (Trio akademi- Ecz. Özlem Çölkesen)
*Nöromüsküler Reset Tekniği (NRT I- Ali Rıza Gözlüklüoğlu )